Najlepsze oferty i promocje na zabiegi VelaShape III odchudzanie
 
VelaShape III to skuteczna, bezinwazyjna procedura modelowania sylwetki, która nie wymaga powtarzania i oferuje trwały efekt odchudzania po każdym zabiegu.
Zabieg idealnie nadaje się do likwidacji tzw. pakietów tłuszczowych - nieproporcjonalnie rozłożonej tkanki tłuszczowej.

*Uwaga: urządzenie VelaShape III może być także wykorzystane do tradycyjnych zabiegów Velashape polegających na redukcji rozmiaru komórek tłuszczowych, bez ich uszkadzania - w takim wypadku mają zastosowanie protokoły bazujące na tzw. efekcie składanym trzech lub więcej zabiegów - protokoły te są wykorzystywane przez gabinety nie posiadające VelaShape lub VelaShape II.

**Uwaga II: urządzenie VelaShape III może być wyposażone w głowicę VSmooth, wyposażoną w rolki - wykorzystuje się ją jedynie do zabiegów antycellulitowych w gabinetach nie posiadających urządzenia VelaSmooth.

 

VelaShape III – zabieg odchudzający bez powtarzania- zasada działania

VelaShape III –  zabieg odchudzający bez powtarzania- zasada działania

 VelaShape III - skuteczny zabieg modelowania sylwetki (fot. KształtoSfera)

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałej ekspozycji tkanki tłuszczowej na wysoką temperaturę (43-45 stopni C). Warunkiem koniecznym dla trwałej redukcji tkanki tłuszczowej jest dostarczenie energii wystarczającej do uszkodzenia komórek tłuszczowych w trakcie pojedynczego zabiegu. W wypadku VelaShape III nie występuje tzw. efekt składany polegający na wieloetapowej stymulacji tkanki tłuszczowej prowadzącej do osiągnięcia np. odpowiedniego przyśpieszenia metabolizmu gwarantującego skuteczność zabiegów - taki mechanizm działa w wypadku zabiegów VelaShape.

Deep Thermal Protocole Plus - to procedura wykonywania zabiegów VelaShape III, która daje świetny rezultat po 1 zabiegu i nie wymaga powtarzania

VelaShape III - unikalna efektywność, wysoki komfort zabiegu, nie wymaga rekonwalescencji - wyjątkowa skuteczność wyszczuplania wybranych partii ciała osiągnięta została dzięki:
  • bardzo wysokiej, efektywnie dostarczanej do tkanki tłuszczowej energii 150 watt,

 

VelaShape 3 redukcja pakietów tłuszczowych

 

  • unikalnej konstrukcji końcówek zabiegowych, które pozwalają na bezpieczną aplikację całej energii jaką dysponuje urządzenie bez ryzyka poparzeń,

    VelaShape III nakładka zabiegowa pozwalające walczyć z pakietami tłusczowymi

  • 3 różne końcówki zabiegowe, unikalne dla VelaShape III, służących do zabiegów na tkankę tłuszczową,  które pozwalają realizować optymalne zabiegi niezależnie od wielkości i charakteru obszaru poddanego zabiegowi,

 

 

VelaShape III odchudzanie pośladków i nie tylko

 

 

  • skutecznemu algorytmowi sterowania impulsami, który na bieżąco dostosowuje charakterystykę impulsów do specyfiki tkanki tłuszczowej (oporność, zdolność absorpcji ciepła) konkretnego Klienta.

 

VelaShape 3 skuteczne odchudzanie kolan, boczków, karku

 

Błyskawiczne wyszczuplanie przez redukcję tkanki tłuszczowej jest możliwe w trakcie pojedyńczego zabiegu dzięki unikalnej charakterystyce urządzenia, które umożliwia:
  • uzyskanie temperatury 43-45 stopni C w obszarze tkanki tłuszczowej już w trakcie drugiej minuty zabiegu!
  • utrzymanie temperatury zabiegowej jej przez około 15 minut niezależnie od obszaru zabiegu,
  • wykluczenie masażu podciśnieniowego w pierwszej części zabiegu gwarantujące uzyskanie maksymalnego impulsu cieplnego w tkance tłuszczowej i ograniczenie masażu podciśnieniowego na kolejnym etapie do poziomu, którzy zwiększa krążenie, krwi ale nie powoduje dyskomfortu.

 

VelaShape III ™ to bezpieczny i skuteczny system medyczny izraelskiej firmy Syneron, oparty na unikalnych technologiach Vela™oraz elos™.

Aparat został zaprojektowany do zastosowań w medycynie i medycynie estetycznej. 

 

Jeżeli potrzebują Państwo więcej informacji to zapraszamy do skorzystania z naszego formularza, który znajdziecie w zakładce PYTANIA

 


Ciekawostka - czy wiecie, że VelaShape III jest także bardzo dobrym urządzeniem do zabiegów na tzw. Bawoli Kark? Zabiegi poprawiają komfort życia i estetykę ciała - przykłady tego, jak dobre rezultaty można osiągnąć zabiegami VelaShape na "wdowi garb", "buffalo hump" możecie Państwo obejrzeć na stronie kształtosfera.pl

 

Skuteczny zabegi Bawoli kark, wdowi garb

VelaShape III zabieg na Bawoli Kark, źródło KształtoSfera