Najlepsze oferty i promocje na zabiegi VelaShape III odchudzanie
 
VelaShape III to skuteczna, bezinwazyjna procedura modelowania sylwetki, która nie wymaga powtarzania i oferuje trwały efekt odchudzania po każdym zabiegu.
VelaShape III idealnie nadaje się do likwidacji tzw. pakietów tłuszczowych - nieproporcjonalnie rozłożonej tkanki tłuszczowej.

*Uwaga: urządzenie VelaShape III może być także wykorzystane do tradycyjnych zabiegów Velashape polegających na redukcji rozmiaru komórek tłuszczowych, bez ich uszkadzania - w takim wypadku mają zastosowanie protokoły bazujące na tzw. efekcie składanym trzech lub więcej zabiegów - protokoły te są wykorzystywane przez gabinety nie posiadające VelaShape lub VelaShape II.

**Uwaga II: urządzenie VelaShape III może być wyposażone w głowicę VSmooth, wyposażoną w rolki - wykorzystuje się ją jedynie do zabiegów antycellulitowych w gabinetach nie posiadających urządzenia VelaSmooth.

 

VelaShape III – zabieg odchudzający bez powtarzania- zasada działania

VelaShape III –  zabieg odchudzający bez powtarzania- zasada działania

 VelaShape III - skuteczny zabieg modelowania sylwetki (fot. KształtoSfera)

Trwała redukcja tkanki tłuszczowej jest wynikiem długotrwałej ekspozycji tkanki tłuszczowej na wysoką temperaturę (43-45 stopni C). Warunkiem koniecznym dla trwałej redukcji tkanki tłuszczowej jest dostarczenie energii wystarczającej do uszkodzenia komórek tłuszczowych w trakcie pojedynczego zabiegu. W wypadku VelaShape III nie występuje tzw. efekt składany polegający na wieloetapowej stymulacji tkanki tłuszczowej prowadzącej do osiągnięcia np. odpowiedniego przyśpieszenia metabolizmu gwarantującego skuteczność zabiegów - taki mechanizm działa w wypadku zabiegów VelaShape.

Deep Thermal Protocole Plus - to procedura wykonywania zabiegów VelaShape III, która daje świetny rezultat po 1 zabiegu i nie wymaga powtarzania

VelaShape III - unikalna efektywność, wysoki komfort zabiegu, nie wymaga rekonwalescencji - wyjątkowa skuteczność wyszczuplania wybranych partii ciała osiągnięta została dzięki:
  • bardzo wysokiej, efektywnie dostarczanej do tkanki tłuszczowej energii 150 watt,

 

VelaShape 3 redukcja pakietów tłuszczowych

 

  • unikalnej konstrukcji końcówek zabiegowych, które pozwalają na bezpieczną aplikację całej energii jaką dysponuje urządzenie bez ryzyka poparzeń,

    VelaShape III nakładka zabiegowa pozwalające walczyć z pakietami tłusczowymi

  • 3 różne końcówki zabiegowe, służących do zabiegów na tkankę tłuszczową,  które pozwalają realizować optymalne zabiegi niezależnie od wielkości i charakteru obszaru poddanego zabiegowi,

 

 

VelaShape III odchudzanie pośladków i nie tylko

 

 

  • skutecznemu algorytmowi sterowania impulsami, który na bieżąco dostosowuje charakterystykę impulsów do specyfiki tkanki tłuszczowej (oporność, zdolność absorpcji ciepła) konkretnego Klienta.

 

VelaShape 3 skuteczne odchudzanie kolan, boczków, karku

 

Błyskawiczne wyszczuplanie przez redukcję tkanki tłuszczowej jest możliwe w trakcie pojedyńczego zabiegu dzięki unikalnej charakterystyce urządzenia, które umożliwia:
  • uzyskanie temperatury 43-45 stopni C w obszarze tkanki tłuszczowej już w trakcie drugiej minuty zabiegu!
  • utrzymanie temperatury zabiegowej jej przez około 15 minut niezależnie od obszaru zabiegu,
  • wykluczenie masażu podciśnieniowego w pierwszej części zabiegu gwarantujące uzyskanie maksymalnego impulsu cieplnego w tkance tłuszczowej i ograniczenie masażu podciśnieniowego na kolejnym etapie do poziomu, którzy zwiększa krążenie, krwi ale nie powoduje dyskomfortu.

 

VelaShape III ™ to bezpieczny i skuteczny system medyczny izraelskiej firmy Syneron, oparty na unikalnych technologiach Vela™oraz elos™.

Aparat został zaprojektowany do zastosowań w medycynie i medycynie estetycznej.