Najlepsze oferty i promocje na zabiegi VelaShape III odchudzanie

 VelaShape III efekty - zobaczcie, jak dobre efekty można uzyskać dzięki zabiegom odchudzających VelaShpae III

Należy pamiętać, że jest to zabieg bezinwazyjny. Tego typu zabiegi, o ile są wykonywane oryginalnym urządzeniem obsługiwanym przez profesjonalny, przeszkolony personel, dają bardzo dobre efekty jednak.... trzeba na nie poczekać. Efekty VelaShape III z reguły widać już po 3-4 tygodniach, ale na całkowity rezultat trzeba poczekać nawet 12 tygodni. Wynika to z konieczności usunięcia z organizmu uszkodzonych komórek tłuszczowych - to jest proces, który trwa. Efekt VelaShape III możecie przyśpieszyć poprzez masaż klasyczny lub podciśnieniowy (np. zabiegi VelaSmooth, które nie tylko redukują cellulit ale także skutecznie przyśpieszają obieg płynów limfatycznych). Bardzo pomaga zwiększona aktywność fizyczna, przy czym nie są potrzebne bardzo intensywne, obciążające ćwiczenia - intensywny spacer będzie najlepszy rozwiązaniem.

 

 

 

 

VelaShape III zabieg odchudzający bez powtarzania – efekty zabiegu

VelaShape III wyszczuplanie boczków

VelaShape III odchudzanie dla męszczyzn

VelaShape III zabieg odchudzający bez powtarzania – efekty zabiegu

 

Więcej zdjęć pokazujących jak dobre rezultaty zabiegów VelaShape III mogą osiągnąć najlepsi profesjonaliści znajdziecie Państwo tutaj (ksztaltosfera.pl)

Zabieg VelaShape III jest często porównywany do Kriolipolizy, lub nawet nazywany Kriolipolizą na "ciepło". Takie porównanie jest uzasadnione. Obydwa zabiegi polegają na uszkodzeniu komórek tłuszczowych poprzez oddziaływanie temperaturą. W wypadku Kriolipolizy jest to temperatura ujemna (-7 lub nawet -10 stopni) podczas gdy VelaShape III przegrzewa komórki tłuszczowe do temperatury przekraczającej 42 stopnie. Uszkodzone komórki tłuszczowe w wypadku obydwu zabiegów następuje w taki sam sposób poprzez układ limfatyczny w wywołaniem stanu zapalnego.

Badania wskazują, że obydwie metody są bardzo skuteczne ale... VelaShape III daje lepsze efekty tam, gdzie obszar zabiegu jest mały lub trudno dostępny np. łydki, kolana oraz wtedy, gdy bardzo ważny jest nie tylko obwód ale także kształt - np. pośladki.

Można też założyć, że osoby, które nie lubią gorąca mogą traktować zabieg Kriolipolizy jako bardziej komfortowy. Natomiast dla osób, które nie lubią zimna lub są bardzo odporne na zimno efekty VelaShape III będą lepsze a komfort zabiegu znacznie wyższy.

Jeżeli szukacie dodatkowych informacji to zapraszamy do skorzystania z naszego formularzu kontaktowego